Stop zápachu s kolekciou OdorBlok.

V tomto blogu by sme vám radi predstavili kolekciu produktov značky OdorBlok. Multifunkčné prostriedky na zabitie zápachu boli testované univerzitou v Turíne a sú vysokoučinné.

Produkty určené na pranie OdorBlok prací gél, OdorBlok esencia do prania a OdorBlok aviváž sú ideálne pre každodenné pranie, pranie športového oblečenia, pranie uterákov, pranie pelechov a diek domácich miláčikov. Vhodné do prevádzok kde je problém so zápachom. Obsahujú dve inovatívne molekuly aktívne proti všetkým zvyškovým zápachom.

OdorBlok deo sprej je revolučný multifunkčný zabíjač zápachov. 
Rýchly a efektívny, neutralizuje všetky druhy zápachov, (a to aj tie, ktoré sú vytrvalejšie) vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu a uvoľňuje do okolia čerstvý parfum Note di Pulito. Dá sa použiť na všetky druhy textilu, nezafarbí a nevyžaduje ďalšie ošetrenie. Zápach nezakrýva ale ho eliminuje.

Čistič práčky - Long Life je inovatívny prostriedok na čistenie a údržbu práčky. Odstraňuje nepríjemné pachy, vodný kameň a zostávajúce nečistoty. Hĺbkovo čistí všetky časti práčky. Odstránením vodného kameňa sa znižuje spotreba elektrickej energie a predlžuje životnosť práčky.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie