Stop zápachu s kolekciou OdorBlok.

V tomto blogu by sme vám radi predstavili kolekciu produktov značky OdorBlok. Multifunkčné prostriedky na zabitie zápachu boli testované univerzitou v Turíne a sú vysokoučinné.

Produkty určené na pranie OdorBlok prací gél, OdorBlok esencia do prania a OdorBlok aviváž sú ideálne pre každodenné pranie, pranie športového oblečenia, pranie uterákov, pranie pelechov a diek domácich miláčikov. Vhodné do prevádzok kde je problém so zápachom. Obsahujú dve inovatívne molekuly aktívne proti všetkým zvyškovým zápachom.

OdorBlok deo sprej je revolučný multifunkčný zabíjač zápachov. 
Rýchly a efektívny, neutralizuje všetky druhy zápachov, (a to aj tie, ktoré sú vytrvalejšie) vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu a uvoľňuje do okolia čerstvý parfum Note di Pulito. Dá sa použiť na všetky druhy textilu, nezafarbí a nevyžaduje ďalšie ošetrenie. Zápach nezakrýva ale ho eliminuje.

Čistič práčky - Long Life je inovatívny prostriedok na čistenie a údržbu práčky. Odstraňuje nepríjemné pachy, vodný kameň a zostávajúce nečistoty. Hĺbkovo čistí všetky časti práčky. Odstránením vodného kameňa sa znižuje spotreba elektrickej energie a predlžuje životnosť práčky.