BIO olejový parfum do prania Talco e Magnolia 100ml

Kód: 733
Novinka
Značka: HOROMIA
€10,90
Skladom

Nová rada vôní na pranie HOROMIA I'M GREEN je udržateľná, šetrná k životnému prostrediu a recyklovateľná.

Je vyjadrením lásky a rešpektu k planéte a životnému prostrediu, hmatateľným záväzkom v každodennom živote každého z nás.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto nová rada BIO olejových parfumov do prania  je dostupná vo veľkostiach 100 ml a 400 ml a je vyrobená z ľahko biologicky odbúrateľných, ekologických surovín.

Charakteristickým znakom je fľaša vyrobená zo zeleného PE, polyetylénu na biologickej báze získaného z cukrovej trstiny, ktorý má rovnaké vlastnosti ako tradičný PE a je 100 % recyklovateľný. Použitie cukrovej trstiny, ktorá počas svojho životného cyklu zachytáva a ukladá CO2, umožňuje nielen nižšiu spotrebu neobnoviteľných zdrojov, ale prispieva aj k zníženiu emisií skleníkových plynov.

ČUCHOVÁ POZNÁMKA:

Hlava: pomarančový kvet, mandarínka, biele kvety

SRDCE: turecká ruža, magnólia, kosatcové maslo

DOLNÁ ČASŤ: mastenec, biele pižmo, vanilkové bobule

 

POZOR

Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.

Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nerozptyľujte v životnom prostredí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekára. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekára.

OBSAHUJE: Vanilín, 4-terc-butylcyklohexylacetát, alfa-izometyl-ión, škoricový alkohol, kumarín, geraniol, linalool, benzylsalicylát, citronellol, limonén, heliotropín. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

UFI KÓD: 3TA3-V06G-800K-DFQ4

Dodatočné parametre

Kategória: I´M GREEN
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: