Kazeta HoroKit

Kód: 681
Novinka Tip
Značka: HOROMIA
€22,90
Skladom
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Život prináša stále nové zážitky a každý deň je iný. Občas sa meníme a prispôsobujeme sa podľa vonkajšieho prostredia a našich osobných pocitov. Možno dnes hľadáme pohodlie a útočisko v posteli, zatiaľ čo zajtra budeme túžiť po prenese do sveta plného kvetín ako je levanduľa alebo pivónia. Toto je koncepcia stojaca za sadou Horokit. Je to viac než len obyčajná škatuľka, skôr mágie plný balíček, ktorý je studňou plnou čistých emócií a intenzívnych pocitov pohody.

Obsahuje 18 parfumov do prania v balení po 20 ml. Sú kompaktné a ľahké, preto sú ideálne na cestovanie, dokonale sa zmestia do vašej tašky alebo kufra. Ak máte v pláne oslavu narodenín, nič neprináša viac radosti než prekvapiť oslávenca Kazetou HoroKit plnou parfémov.

Každý deň môže byť s touto sadou iný, ponúkajúc rôzne vône - svieže, korenisté, ovocné, kvetinové. HoroKit sa snaží uspokojiť každú vašu potrebu a túžbu ponukou 18 rôznych vôní v jednorázových baleniach.

 

AKO POUŽÍVAŤ: koncentrovaný prípravok. Pred použitím pretrepte.

V PRÁČKE: prípravok nalejte do priehradky práčky určenej na posledné plákanie v závislosti od intenzity vône, ktorú chcete získať.

RUČNE: pri poslednom plákaní pomocou ochranných rukavíc pridajte prípravok do 5 litrov vody.

POZOR: rozliaty produkt okamžite odstráňte.

 

UPOZORNENIE: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevyhadzujte do životného prostredia. PRI KONTAKTE S OČAMI: niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte. Odstráňte všetky kontaktné šošovky, ak je to jednoduché. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, poraďte sa s lekárom. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: vyhľadajte lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy do prania
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: