Olejový parfum do prania Come d´incanto 250ml

Kód: 739
Novinka
Značka: HOROMIA
€13,90
Skladom

Horomia vône - viac než len parfumy do prania. Sú vytvorené pre ženy, ktoré túžia po dokonalosti v každom detaile. Zopár kvapiek týchto výnimočných vôní prinesie vášmu oblečeniu nádych elegancie a vy sa budete cítiť očarujúco po celý deň. Jemné jarné tóny kvetov vám dodajú pocit sviežosti a čistoty. Vôňa Come d´incanto je inšpirovaná opojnou kyticou bielych kvetov, ktoré sú umocnené šťavnatými tónmi malín. Hravé a slnečné akordy kokosu zvýrazňujú nežnú vôňu jazmínu, zatiaľ čo jemný základ z bieleho pižma a santalového dreva dodáva celej kompozícii nádych sofistikovanosti a dlhotrvajúcej sviežosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Horomia vône sú viac než len parfumy do prania. Sú vytvorené pre ženy, ktoré túžia po dokonalosti v každom detaile. Zopár kvapiek týchto výnimočných vôní prinesie vášmu oblečeniu nádych elegancie a vy sa budete cítiť očarujúco po celý deň. Jemné jarné tóny kvetov vám dodajú pocit sviežosti a čistoty. Vôňa Come d´incanto je inšpirovaná opojnou kyticou bielych kvetov, ktoré sú umocnené šťavnatými tónmi malín. Hravé a slnečné akordy kokosu zvýrazňujú nežnú vôňu jazmínu, zatiaľ čo jemný základ z bieleho pižma a santalového dreva dodáva celej kompozícii nádych sofistikovanosti a dlhotrvajúcej sviežosti.

AKO POUŽÍVAŤ:  koncentrovaný prípravok. Pred použitím pretrepte.

V PRÁČKE:  nalejte 10/20 ml prípravku do podnosu práčky určenej na posledné plákanie v závislosti od intenzity vône, ktorú chcete získať. Rozliaty produkt ihneď odstráňte.

RUČNE:  pridajte 10/20 ml prípravku na každých 5 litrov vody pri poslednom opláchnutí v ochranných rukaviciach. Jeden uzáver má približne 5 ml.

ČUCHOVÁ POZNÁMKA:  Kvetinová, sladká, drevitá, ovocná

POZOR

Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.

Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevyhadzujte do životného prostredia. PRI KONTAKTE S OČAMI: niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte. Odstráňte všetky kontaktné šošovky, ak je to ľahké. Pokračujte vo vyplachovaní. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: vyhľadajte lekára. Obsah/nádobu zlikvidujte v súlade s platnými predpismi.

OBSAHUJE: 4-terc-butylcyklohexyl acetát, heliotropín, benzyl salicylát, citronellol, limonén, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, metoxyhydrropaldehyd. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

KÓD UFI: C9E3-J070-400X-KCM0

Dodatočné parametre

Kategória: LIMITOVANÁ EDÍCIA
Hmotnosť: 0.26 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 17.6.2024
Je naaaadherny❤️❤️❤️ Krásne, sviežo vonia, je veľmi príjemný. Vona jemne sladká, drevita a cítiť aj jemnú vôňu kokosu. Príjemná vôňa na leto. Určite ešte objednám. Naozaj ho treba len vyskúšať
5
M Avatar autora | 11.6.2024
Top👍

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: